Skelbimai - Pramogos, Paslaugos, darbas, Nekilnojamasis turtas, Komunikacijos, Technika, Transportas, Kompiuterija, Auginantiems vaikus, Drabužiai, avalynė, Buitis

Šis skelbimas nebegalioja.

Sulauk daugiau dėmesio, siųsk SMS numeriu 1398 su tekstu:

Paslauga SMS tekstas Laikotarpis Kaina, Lt
Sulauk daugiau dėmesio,
paryškindamas skelbimą
SP01 1974 8 dienos 0,29 €
Parduok greičiau,
iškeldamas skelbimą į sąrašo viršų.
SP02 1974 8 dienos 0,29 €
Išskirtinis papildomas skelbimo talpinimas pačiame projekto viršuje VIP zonoje. SP03 1974 5 dienos 0,58 €

Po sėkmingo paslaugos aktyvavimo, Jūsų skelbimas iškarto taps geriau matomas projekto SkelbimuPortalas.lt lankytojams tarp visų kitų skelbimų.

Mamyčių turgelis Kaune

Mamytes ir tėvelius, vaikučius ir senelius, dėdes, tetas – visus, visus, didelius ir mažus „Mamyčių turgelis“ vėl kviečia į PLC „Mega“, kur vyks tradicinis Kauno mamyčių turgelis!

Kaip visada netinginiausim – pirksim, parduosim, mainysim ir pramogausim!

Susitinkam Vasario 2 d. ir kovo 16 d., nuo 12 iki 15 val., PLC Mega 2 a., ekspozicijų salėje (šalia „Čili picos“).

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Mamyciu-turgelis/376253002466088?fref=ts

Įėjimas NEMOKAMAS!

Išsamesnė informacija telefonu: 8 684 49094 arba el.paštu: mamyciuturgeliskaune@gmail.comTaisyklės

VIETA : PLC „Mega“ parodų salė, II aukštas.

LAIKAS :2014 m.Vasario 02 diena (sekmadienis),12.00 - 15.00 val.

PREKYBA:

Mamyčių turgelyje gali prekiauti iš anksto užsiregistravę fiziniai asmenys, kurie gavę registracijos patvirtinimą.Prekiauti galima vaikiškomis prekėmis:drabužiais, avalyne, žaislais, vaikiška technika ir aksesuarais bei nėščiųjų prekėmis.Turgelyje pardavinėti ar keisti galima tiksavo asmeninius bei savo kūrybos daiktus. Draudžiama prekiauti pelno siekiantiems juridiniams asmenims, gaminantiems ar perpardavinėjantiems ne vienetinius daiktus.

REGISTRACIJA:

Norintys prekiauti Mamyčių turgelyje, turi iš anksto užsiregistruoti: mamyciuturgeliskaune@gmail.com , informacija tel.: 8 684 49 094.Dalyvio mokestis 20 Lt. Mokestįsumokėsite atvykę į turgelį.

Registruojantis būtina pateikti šią informaciją:

▪ prekiaujančio asmens vardas, pavardė ir telefono numeris,

▪ asmeninio inventoriaus trumpas aprašymas,

▪ daiktų, kuriais norima prekiauti, trumpas aprašymas (jei drabužiai amžių ir lytį.) Jei rankdarbiai – įvardinti kokie.

Registracija patvirtinama tik tuo atveju, jei pateikta informacija neprieštarauja turgelio taisyklėms ir yra laisvų prekybos vietų. Turgelio dalyviui suteikiamas registraciją patvirtinantis numeris.

INVENTORIUS:

Mamyčių turgelio metu prekeiviui suteikiamas stalas, kuris yra 1 metro ilgio ir 1 metro pločio (kėdžių nėra). Galima papildomai atsivežti savo inventorių: kabyklą, džiovyklę, staliuką ir kėdutę. Jusų inventoriui bus skiriama papildomai vietos prie jūsų stalo 1metro.

ATVYKIMAS IR ĮSIKŪRIMAS: Mamyčių turgelis vyksta 12.00-15.00 val. Turgelio prekeiviai įleidžiami į salę paruošiamiesiems darbams 10.00-11.00 val. tik pro specialų įėjimą iš lauko aikštelės. Vėluojantiems į turgelį – būtina informuoti tel.: 8 684 490 94, nes nesulaukus užsiregistravusio asmens iki 11:00 val., vieta atiduodama kitam pageidaujančiam asmeniui.

BENDRA TVARKA: be organizatorių sutikimo negalima keisti dalyviui skirtos vietos, savavališkai perstatinėti stalų. Turgelio dalyviai yra atsakingi už švarą ir tvarką savo prekybos vietoje bei suteiktą inventorių. Prekeiviai turi būti tolerantiški, supratingi, draugiški vieni kitų, organizatorių bei turgelio svečių atžvilgiu.

Turgelio dalyvis patvirtina, kad prekiaus Turgelyje nepažeisdamas teisės aktų ir, kad yra tinkamai įforminęs savo veiklos formą bei turi teisę prekiauti turgeliuose (skirta rankdarbiais prekiaujantiems asmenims, prekiaujant savo asmeniniais vaiko drabužiais ir kt. technika – nereikia jokių įforminimų).

Vietovė: Kaunas

Kontaktai

El. paštas:
Vardas: Daiva
Tinklalapis: https://www.facebook.com/pages/Mamyciu-turgelis/376253002466088?fref=ts
Telefonas:
Autozona.lt - patogus budas parduoti ir pirkti automobili!

Autorius

Komentarai Komentuoti

AMWAY HOME valymo priemonės AMWAY HOME skalbimo priemonės AMWAY HOME indų plovimo priemonės